• 1706.2015

Konferencja KIBR „Start-up z przyszłością”

Dnia 19 maja w Centrum Konferencyjnym Kopernik odbyła się IV już edycja konferencji „Audyt dla bezpieczeństwa i rozwoju biznesu” organizowana przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów. Tegoroczna edycja w całości poświęcona została tematom ważnym z punktu widzenia start-upów, tj. firm rozpoczynających funkcjonowanie na rynku i dopiero poszukujących swojego modelu biznesowego. Wśród ponad 250 uczestników spotkania i 20 prelegentów nie zabrało także Biuro56, które wystąpiło w roli partnera wydarzenia. Specjalnie dla Was – krótka relacja z tego wydarzenia!

Więcej
  • 1706.2015

Co adres mówi o Twoim biznesie?

Prowadzenie biznesu w dobrej lokalizacji to dzisiaj jeden z podstawowych elementów sukcesu firmy. Możesz nie spędzać na co dzień czasu w biurze, jednak adres który widnieje na Twojej wizytówce i ten który podajesz, gdy spodziewasz się jakiejś korespondencji jest niezwykle ważny. Bez wątpienia adres w dobrej lokalizacji, w centrum dużego miasta automatycznie podnosi prestiż prowadzonej firmy.

Więcej
  • 1706.2015

Coworking rośnie w siłę

Cały czas zastanawiasz się co takiego ma w sobie idea coworkingu, że zrzesza coraz większa liczbę osób? Mówi się, że można się do czegoś przekonać tylko wtedy kiedy samemu się tego doświadczy, jednak… dzisiaj spróbujemy przekonać was samymi faktami, na koniec sami ocenicie czy nam się udało :)

Więcej
  • 0604.2015

Coworking na plus

Coworking daje wiele możliwości przedsiębiorcom, którzy cenią sobie wolność i pracę według własnych reguł. Jeśli nadal zastanawiasz się czy praca we wspólnej przestrzeni to coś dla Ciebie, sprawdź jak wiele możesz zyskać.

Więcej