Coworking na plus

Coworking daje wiele możliwości przedsiębiorcom, którzy cenią sobie wolność i pracę według własnych reguł. Jeśli nadal zastanawiasz się czy praca we wspólnej przestrzeni to coś dla Ciebie, sprawdź jak wiele możesz zyskać.

 1. Pracuj bez poczucia winy
 2. Zdarzało Ci się spędzić cały dzień w kawiarni pracując i jednocześnie narażając się na niemiłe spojrzenia obsługi, bo zwyczajnie nie miałeś gdzie się podziać? Decydując się na pracę w przestrzeni coworkingowej nie musisz obawiać się uszczypliwych uwag, tutaj pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz. Sam wybierasz sobie godziny, które Ci odpowiadają i cieszysz się pracą w kreatywnej i przyjaznej przestrzeni.

 3. Poznawaj nowych ludzi
 4. Biuro coworkingowe to miejsce wspólnej pracy wielu osób pochodzących z odmiennych branży. Ta różnorodność pozwala na nawiązanie nowych relacji, które często inspirując, przekształcają się w biznesową współpracę niejednokrotnie prowadząc do powstania innowacyjnych projektów.

 5. Spersonalizuj swoje biurko
 6. Wynajmując biuro możesz cieszyć się wygodą i komfortem. Twoje biurko staje się Twoim prywatnym centrum dowodzenia, które urządzasz jak chcesz. Masz wystarczająco miejsca, aby rozłożyć wszystkie potrzebne sprzęty, dokumenty czy narzędzia niezbędne do pracy. Znajdzie się nawet miejsce na ulubione zdjęcie, inspirujący plakat czy kwiat, który ożywi otoczenie.

 7. Korzystaj ze wspólnego dobra
 8. Coworking pozwala na korzystanie ze wspólnego dobra jakim są sprzęty potrzebne do Twojej pracy. Dzięki nim i oczywiście Twojej wiedzy, poprowadzisz prezentacje, która wywrze na potencjalnych klientach odpowiednie wrażenie. Warto też pamiętać o wiedzy, która jest na wyciągnięcie ręki  – korzystaj i wymieniaj się doświadczeniem z otaczającymi Cię osobami.

 9. Nawiązuj relacje z klientami
 10. Przygotowując się do spotkania z klientem każdy chce wypaść jak najlepiej. Przynależąc do przestrzeni coworkingowej masz zapewniony dostęp do profesjonalnej sali konferencyjnej, tak aby Twoje spotkania były przeprowadzone na jak najwyższym biznesowym poziomie i przyczyniły się do pomyślnego wyniku.

 11. Rozwijaj się

Coworking to przede wszystkim możliwość spotkania oryginalnych ludzi, zdobycia cennych kontaktów czy uczestniczenia w inspirujących szkoleniach, które odbywają się w ramach przestrzeni coworkingowej. Warto wykorzystać okazję, która jest na wyciągnięcie ręki, bo kto wie, kiedy nadejdzie moment w którym będziemy chcieli z niej skorzystać?

Przedstawione korzyści to tylko propozycje tego co może zaoferować coworking, bo jak wiadomo każda przestrzeń rządzi się swoimi prawami. Jedno jest pewne, korzystając z coworkingu możemy więcej zyskać niż stracić. Dlatego warto spróbować i przekonać się na własnej skórze.

Komentarze